Пчелка, центр развития ребенка

8 отзывов Добавить отзыв
Пчелка, центр развития ребенка г. Винница
Пчелка, центр развития ребенка - фото 1
Пчелка, центр развития ребенка - фото 2
Не знаете, в какой садик лучше отдать ребенка? Хотите всесторонне его развивать без усилий? Устали от слез пролитых над горой невыученных уроков? Центр развития ребенка «Пчелка» предлагает... Узнать больше
Перезвоните мне
ул. Ватутина... Показать
gm
(063) 286 82 xx Показать
Отправить e-mail
facebook.com
vk.com
http://www.bdjilka.vn.ua/
$ $ $
Отзывы (8)
Добавить отзыв
дате рейтингу рекомендации
Семицветик Светик 5.0
14 октября 2016
Шановний аноніме, логопед про якого йде мова працювала у нашому закладі минулого року меньше місяця . Замітивши некомпетентність педагога адміністрація нашого закладу знайшла іншого кваліфікованого спеціаліста. На даний час у нас працює чудовий логопед Алла Миколаївна. Запрошуємо Вас завітати до нашого центру та спробувати заняття.
Пожаловаться
Анонім 1.0
13 октября 2016
Згодна я вами, ми ходили до логопеда Тетяни. Гроші на вітер викинули, нічого не зробила, хоча казала що прогрес є, ще й телефони на бумажці совала, щоб би до неї ходили додому, бо так дешевше.
Пожаловаться
Anna Lily 5.0
11 октября 2016
Шановний аноміне, напишіть будь ласка Фамілію Ім'я дитини та напрям який Ви відвідували. Наш заклад цінує кожного відвідувача , тому нам буде дуже корисно дізнатись хто саме залишився незадаволений. P.S Якщо ви є конкурентом не потрібно писати різну неправдиву інформацію стосовно нашого центру! Поважайте себе і оточуючих людей!!! Шановні конкуренти ,будьте толерантними і об`єктивними!!!
Пожаловаться
Анонім 1.0
11 октября 2016
Брехня. Нічого гарного там немає. Моя дитина так і нічого не навчилась. Не компетентні педагоги.
Пожаловаться
Lilia Tkachuk 4.8
03 октября 2016
Знаємо "Бджілку" з двох перспектив, і враження лише щонайкращі. Алла Миколаївна, логопед, за місяць занять виправила синову плутанину ж-ш, з-с і навчила навичкам вимови р на "відмінно"!!! Крім того, Світлана Володимирівна навчає тепер партерної гімнастики і моє 5-річне чудо-чадо після першого ж тренування заявив, що ще 100 місяців ходитиме на заняття !!))) так що враження більш ніж позитивні!!!
Пожаловаться
Екатерина Шимко 5.0
31 августа 2016
Моя донька відвідує центр вже півроку. Займається партерною гімнастикою та вивчає англійську мову. Ми з чоловіком дуже задоволені роботою викладачів та результатами нашої крихітки. Рекомендуємо!
Пожаловаться
Лютюк Дануся 5.0
15 августа 2016
Моя донечка відвідує заняття партерної гімнастики (викладач Світлана Володимирівна), а також різноманітні майстер класи. Наші враження дуже позитивні, починаючи від приміщення і закінчуючи викладачем, її роботою та досягненнями дитини. Запрошуємо всіх у "Бджілку".
Пожаловаться
Vinogradskaya Oksana 5.0
28 марта 2016
"Бджілка" - це чудовий заклад, який дуже подобається моїм діткам. З задоволенням відвідують заняття англійської мови та різноманітні майстер-класи.
Пожаловаться
Топ 20 компаний направления

Центры развития ребенка

Смотреть